30 Mart 2012 Cuma

Movie star planet

Merhaba değerli takipçilerim. Sizlere yine çok hoşunuza gidecez ve oynarken bizi anacağınız güzel bir oyunun tanıtımı ile karşınızdayız. Bugünkü yazımızda sizlerden movie star planet isimli eğlenceli bir oyundan bahsedeceğiz. Müzikten yad oda oyunlarından hoşlanıyorsanız. Ben strateji adamıyım diyorsanız eminiz ki bu oyun tam size göre. Tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabildiğiniz bu oyunda kendinizden geçeceksiniz. Oyunun ne olduğu ile ilgili yazıyı aşağıda bulabilirsiniz.
Yine yeniden eğlenceli renkli bir tanıtım yazısı ile karşınızdayız. Her yazıda sizlere farklı oyun ve türlerini tanıtmak için açmış olduğumuz blog yazımızda bu sefer sadece bir tek oyundan bahsedeceğiz. Fakat bu çok farklı ve heyecanla oynayabileceğiniz bir oyundur. Bura oyun adı movie start planet. Çok fazla aranmasının sebebi tabii ki de çok eğlenceli ve güzel olması. İnsanlar ilgi duydukları ve hoşlandıkları şeyleri sürekli olarak aramaktadırlar. Bu oyunda onların ilgisini çekmiş olacak ki kısa zamanda kendini böyle sevdirmiş.

İsterseniz biraz oyunumuzdan bahsedelim. Nedir bu movie star planet dediğinizi duyar gibiyim. Oda tarzında hazırlanmış bu oyunda klasikleşmişlerden farklı olarak odadan çıkmaya çalışmıyorsunuz. Bunda aksine odada kalıp yatağında mışıl mışıl uyuyan adamı uyandırıp güne hazırlamaya çalışıyorsunuz. Yapmanız gereken ilk şey kurulmuş olan alarmı susturmak için sati bulup çalar saati durdurmak. Bunu yaptıktan sonra adamı yataktan kaldırmalı ve odadaki eşyaları kullanarak adamı güne hazırlamaya ve motive etmeye çalışmalısınız.


Ben bunları nasıl yaparım diye düşünüyorsanız moviestar planet oyununda bu ip uçlarını bulmak için oyunun alt kısmındaki mavi butona basmalısınız. Mavi butona tıklamanız ile bazı ip uçlarını yakalayabilirsiniz. Oyunumuz hem online hem oda hem de strateji tarzında olduğu gibi bir yandan da zeka kategorisine girebilmektedir. Birçok türü içinde barındıran moviestarplanet oyununa giriş yapabilmeniz için yüklenmesinin ardından ekranda göreceğiniz turuncu butona tıklamalısınız.


Tanıtımını yaptığımız bu değerli movie star oyununa giriş yapabilmeniz için vermiş olduğumuz linklere tıklayabilirsiniz. Bu eğlenceli oyun için Türkiyenin en manyak oyunlarını barından www.manyakoyun.com adresinden ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

http://frivbeceri.blogspot.com/2012/03/movie-star-planet.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder